Формати файлів: PDF, PSD, TIFF, BMP, JPG, EPS, створені в Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Corel Draw. Не рекомендовано використовувати для підготовки макетів Word та інші не спеціалізовані програми.

Всі тексти необхідно перевести в криві або раструвати. Зображення треба «звести»: зробити його без шарів, ефектів змішування, прозорості. Це зменьшить розмір файлу та час його додрукарської підготовки, а також позбавить можливих проблем зі шрифтами та версіями програм.

Макет не повинен містити будь-яких сторонніх елементів, які не будуть виводитись на друк (пояснювальні тексти, назви пантонів, габаритні розміри тощо).

Формат верстки має бути мінімум на 4 мм більше формату готового виробу (по 2 мм з кожного боку під обріз). Розмір документу має чітко відповідати післяобрізному формату виробу.

Елементи макету, що йдуть впритик до ліній розрізання, мають бути винонані з запасом «навиліт» за неї на 2-4 мм.

Всі значущі елементи макету: логотипи, тексти та іллюстрації, що не підлягають обрізанню, мають бути розміщені на відстані не менше 5 мм від лінії розрізу. Підрізання та інші післядрукарські роботи рекомендується оговорювати до початку друку.

Роздільна здатність: 150-300 dpi.
Розмір в масштабі 1:1.
Кольорові моделі: RGB, CMYK

Критично важливі кольори в макеті узгоджуються за допомогою кольоропроби. При використанні пантонних кольорів варто враховувати, що обладнання для широкоформатного друку не дає 100% передачі пантонних кольорів. Мова може йти лише про велику ступінь співпадіння. Претензії до якості передачі кольору приймаються лише при наявності затвердженної кольоропроби.